Říkají vám něco názvy jako Umarex, Gamo, JSB, Dasta či Ekol? Ještě aby ne. Jedná se totiž o některé z nejlepších firem ve výrobě volně prodejných zbraní. Vzduchové pistole, revolvery či samopaly, to je jejich parádní parketa. Na prvním místě v žebříčku hodnot těchto výrobců, je vždy kvalitní zpracování a důraz na detail. Jste-li i vy zastáncem podobných principů, nákup zbraně by pro vás ode dneška neměl být problém. 

zbran4

Hurá na airsoft!

Specializace výše zmíněných firem však nesahá pouze do oblasti reálných střelných zbraní. Sortiment mnohých z nich zahrnuje i airsoftové zbraně. Tento sport, jenž svoji inspiraci posbíral ve vojenských bitvách, nabírá na obrovské popularitě a arisoftovou pistoli má dnes doma nejeden sportovní nadšenec. Ať už máte oblibu v dlouhých či krátkých zbraní či ať je to plynová pistole, elektrický airsoftový samopal nebo manuální revolver, nezapomínejte po nákupu, že jde pouze o sport!

Střelné zbraně včetně všeho příslušenství

Pokud se v nabídce společnosti svetzbrani.cz, posuneme dále, zjistíme, že nabízí také širokou škálu standardních zbraní. Dlouhé vzduchovky, celou řádku revolverů nebo plynové pistole, to vše tvoří její základ. K tomu všemu přidejme i příslušenství ke zbraním, které pomáhá při údržbě, přepravě nebo tréninku se zbraněmi, a dostaneme místo, na které se každý milovník zbraní musí vrátit.

Zbraně z dob minulých mají své opodstatnění i v současnosti

Abychom se neomezovali pouze na střelné zbraně, můžeme zabrousit do historie, která inspirovala výrobce zbraní, které lze označit za jednodušší. Jsou jimi například foukačky, které střílejí lehké šípy či šipky na krátkou vzdálenost nebo tradiční zábavu mnoha dětí – prak. Zmínit v této souvislosti musíme i luky a kuše. Oba typy zbraní na šípy se dělí do několika kategorií. Luk si můžete koupit kladkový nebo reflexní, kuše disponují stejnými kategoriemi. Kladkové mají delší dostřel, větší rychlost a sílu střely, reflexní se naopak používají pro sportovní střelbu, kde se vyžaduje větší přesnost.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s